קבלן גמר

עבודות הגמר בכל פרויקט בנייה הם מה שיקבע כיצד יראה הנכס מבחינת גימור, הקפדה על פרטים, אסתטיקה וכמובן עמידה בתכנון האדריכלי וההנדסי. כמו כן לעבודות הגמר יש משמעות תפעולית ושימושית במבנה, בעיקר בהקשר לנושאים כגון חשמל, אינסטלציה, תקשורת וכדומה. לכן כאשר אתם בוחרים קבלן גמר לבית שלכם או לכל פרויקט בניה אחר, חשוב לבחור גורם מקצועי "עם קבלות", קבלן מורשה ומוסמך בעל יכולות רלוונטיות וניסיון בביצוע עבודות הגמר על הצד הטוב ביותר. חברת פרג בנייה, קבלן בניין רשום ומורשה, מצעה שירותי גמר איכותיים וקפדניים וניסיון רב שנים בתעשייה.

לקבלת הצעת מחיר

בחינם!

מלאו את הטופס למטה ונחזור אליכם קשר תוך זמן קצר

מהו קבלן הגמר?

בפרויקט בנייה, מתחילים מהבסיס ומתקדמים בשלבים השונים עד למסירת הנכס לבעליו. כך, עבודות התכנון הן הראשונות כמובן ואחריהן מגיע שלב השלד שעליו ממונים קבלני בניין המורשים לשמש בתור קבלני שלד. קבלן שלד מנהל בפועל את בניית בסיס המבנה, היסודות ושאר היבטי השלד הרבים. השלד הוא שלב קריטי כמובן המשפיע על עמידות המבנה, חוזקו, דיוק בהתאם לתכנון וכן הלאה. השלב הבא אחרי השלד הוא עבודות גמר – עליו ממונה באופן טבעי קבלן גמר.

קבלן הגמר הינו הגורם המקצועי האחראי על הביצוע בפועל ועל הביצוע המדויק של כל עבודות הגמר בפרויקט. הכוונה היא פחות לעבודות מבניות והנדסיות ויותר לעבודות הקשורות להשלמת מרכיבי המבנה והשלמת על הפרויקט על למסירתו. קבלן הגמר יכול להיות גורם מתמחה ומקצועי הנשכר רק לצורך עבודות הגמר ולחלופין הוא יכול להיות קבלן בניין המבצע בפועל את כל היבטי הבנייה מהכנת השטח ובניית השלד ועד ביצוע עבודות הגמר ומסירת הנכס. קבלן גמר נקרא לעיתים קבלן עד מפתח – כי אחרי שזה מסיים ניתן להעביר לבעלים מפתח לביתם החדש.

עבודות גמר מהמרכז עד הדרום

חברת פרג בנייה פועלת בתור קבלני בניה ומנהלי פרויקטים למגזר הפרטי והמסחרי באזורי המרכז והדרום. במהותנו, אנו חברה דרומית הפועלת ממושב גן דרום, כך שמאחורינו מגוון אדיר של פרויקטים בהם שימשנו קבלן בניין אחראי או קבלן גמר – כאשר לאורך השנים הרחבנו את בסיס הפעילות לתחומי בנייה נוספים וגם לאזור המרכז.

בתור קבלן גמר, כאשר הפרטים הקטנים חשובים ועל התוצאה הסופית להיות תואמת לתכנון, אסתטית ושימושית, אנו עובדים עם אנשי מקצוע מעולים ומיומנים במיוחד, מתפעלים מערכת שיתופי פעולה עם קבלני משנה איכותיים במיוחד בתחומים כגון חשמל, ריצוף, אינסטלציה, צביעה, טייח וכן הלאה. כאשר בהתאם למהות הפרויקט ולדרישות הלקוח אנו מבצעים את מרבית עבודות הגמר עם עובדי פרג בנייה עצמם או בעזרת קבלני משנה.

תחומי האחריות של קבלן גמר

עבודות הגמר מספקות ללקוח בית / מבנה מוכן לשימוש ותואם לכל היבטי התכנון האדריכלי, ההנדסי ושל מרכיבים נוספים כמו חשמל ואינסטלציה. קבלן גמר מחויב לעבודה מדויקת ואיכותית ללא פשרות, באמצעות מומחים לעבודות השונות ובהתאם לתכנון ולסיכומים על הלקוח או הקבלן האחראי. תחומי האחריות של קבלן הגמר כוללים למעשה את כל עבודות הגימור והבנייה אשר הופכים מבנה משלד בטון "עירום" לבית של ממש או למבנה שימושי למטרה אחרת.

הקבלן יכול כאמור להביא צוות פועלים מיומן בעבודות הגמר השונות ולבצע את העבודות "בתוך הבית" או לבצע אותן באמצעו מיקור חוץ של העבודות לקבלני משנה אשר כל אחד מתמחה בתחום מסוים – אך האחריות לתוצאה ולניהול איכותי של העבודות הוא על קבלן הגמר ומעליו גם על מנהל הפרויקט / קבלן הבניין האחראי. קבלן גמר מתאם עם כל בעלי המקצוע וקבלני המשנה, מפקח עליהם, דואג שהכל מתנהל לפי התכנונים, מתזמן את העבודות בהתאם לשלבי ביצוע והתקדמות וכן הלאה.

עבודות ותחומים הנכללים במסגרת עבודות בגמר ואחריות קבלן הגמר הם:

 • טיוח חיצוני ופנימי של המבנה
 • ריצוף מלא, כולל פאנלים וכדומה
 • צביעת הקירות מבחוץ ומבפנים.
 • השלמת עבודות החשמל עד לרמת מסירת הנכס מוכן.
 • השלמת עבודות האינסטלציה במלואן – חיבור לביוב, חיבורי מים.
 • התקנת כלים סניטריים.
 • הכנסות למזגנים, קמין וכדומה
 • משקופים לדלתות
 • חלונות ועבודות אלומיניום שונות
 • עבודות נגרות למיניהן
 • איטום הגג והמבנה על פי הצורך, בידוד
 • חיפויים חיצוניים ופנימיים בהתאם לתכנון
 • דלתות חוץ ופנים
 • במקרים מסוימים התקנת המטבח ועבודה מול חברת המטבחים / נגריה
 • התקנת מרכיבים שונים כגון מזגנים, מערכות אזעקה, רכיבים טכנולוגיים וכן הלאה
 • ניקיון סופי ויסודי של המבנה לפני המסירה הסופית ללקוח

בחירת קבלן גמר מתאים

כמובן שעל הגורם המקצועי המבצע את עבודות הגמר בבית או בנכס שלכם להיות בעל ניסיון בתחום זה, הגימור חשוב מאוד ועליו להיות מדויק בדיוק כפי ששלב השלד צריך להיות על מנת למנוע ליקויי בנייה בעתיד. על קבלן הגמר להיות מוסמך ובעל הסיווג המתאים לביצוע הפרויקט הרלוונטי, רישיון הקבלן הרשום שלו חייב להיות בתוקף, קבלני גמר חייבים בביטוח מתאים לעצמם ולעובדים בדיוק כמו קבלני בניין אחרים או חברות בנייה בתעשייה.

מן הסתם רצוי לראות עבודות קודמות של אותו קבלן גמר, פרג בנייה תשמח להכווין את לקוחותיה הפוטנציאליים לפרויקטים אותם ניהלנו במלואם או אשר בהם שימשו קבלני גמר בלבד, זאת לצורך התרשמות מאיכות העבודה ורמת הגימור הגבוהה. כמובן שהחברה פועלת על פי כל חוקי המדינה, נהלי התאחדות בוני הארץ ומחזיקה בכל האישורים, הביטוחים והרישיונות לבצע את עבודות הבנייה השונות במסגרת פעילותה.

היתרונות שלנו כקבלן הגמר שלכם

כאשר חברת פרג בנייה משמשת קבלן גמר בפרויקט בנייה, הגורמים המובילים של החברה מלווים באופן אישי את הלקוח, מספקים מידע שקוף ושוטף אודות הפרויקט והתקדמותו. לחברה ניסיון עשיר בתחום הבנייה ועבודות הגמר, כאשר מאחורינו אינספור בתים פרטים, וילות, מבנים מסחריים ונכסים שונים ברמת ביצוע ללא פשרות. גם בשלב השלד וגם בשלב הגמר, פרג בנייה מקפידה באופן מהותי על עבודה רק עם חומרי גלם תקניים ואיכותיים ועם קבלני משנה מעולים. לחברה צוות עובדים מקצועי ומיומן במיוחד בעבודות הגמר, הבנייה והפיתוח השונות ולכן אנו מסוגלים להציע ביצועים עקביים ומצטיינים בכל פרויקט.

אנו עובדים בצמוד לאדריכלים ולמהנדסי הבניין, כך שישנה הקפדה על ביצוע בהתאם לתכניות ומינימום טעויות במהלך הבנייה ועבודות הגמר. ליקויי בנייה הם עניין נדיר מאוד בפרויקטים של פרג בנייה, כאשר גם אם אלו מופיעים החברה עומדת מאחורי הגדרות החוק ומספקת ללקוח פתרונות מקצועיים באופן מהיר ויעיל. אנו מאמינים כי קבלנים צריכים להיות שותפים של הלקוח, לכן אנו מביאים תחושת שליחות של ממש בבניית בתיהם של לקוחותינו ולספק להם את כל מה שחלמו עליו ואף מעבר לכך!

הערכים שאנו פועלים לפיהם בתור קבלן גמר מבצע ואחראי הינם אמינות, שקיפות, עמידה בלוחות הזמנים, חומרי גם מעולים, עובדים איכותיים הזוכים ליחס מצוין וליווי אישי של לקוח לאורך כל הדרך. יש לציין כי מעבר להיותנו קבלן גמר מוסמך ומנוסה, אנו רשומים בהתאחדות בוני הארץ (התאחדות הקבלנים בישראל לשעבר), משמשים בתור קבלני שיפוצים בפרויקטים רבים, קבלני שלד וקבלני בניין ראשיים. פרג בנייה הופכת את החוויה המרגשת והמורכבת של בניית בית לאיכותית, עם ראש שקט וברמת ביצוע מעולה המספקת לכם בית אמין ועמיד למשך שנים רבות.