קבלן שלד

כאשר חברת פרג בנייה משמשת קבלן שלד עבורכם בבניית בית החלומות שלכם, בבניית מבנה מסחרי, ציבורי וכל פרויקט בנייה, אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי המבנה יהיה חזק, אמין ואיתן לאורך שנים רבות. חברת בניין מנוסה ומקצועית המתמחה בעבודות שלד וגמר, עם תוצאות מוכחות המדברות בעד עצמן בשטח. שלד המבנה הינו מרכיב חשוב ביותר בכל בניין, הוא קובע את חוזקו, עמידותו ושאר מאפיינים הנדסיים, אין מקום לפשרות בבניית השלד ויש הכרח מהותי לעבוד לפי התכנון האדריכלי וההנדסי. בתור קבלני שלד, חברת פרג בנייה מלווה את לקוחותיה באופן אישי וצמוד לאורך כל שלבי הבנייה, אנשי המקצוע של החברה מנוסים ומיומנים במיוחד וההנהלה המובילה מבטיחה לכם ראש שקט.

לקבלת הצעת מחיר

בחינם!

מלאו את הטופס למטה ונחזור אליכם קשר תוך זמן קצר

פרג בנייה אחראית לביצוע מדויק ואיותי של שלד המבנה, איתנו כל המונחים המקצועיים והשלבים השונים בתהליך – אזורי השענה, מדידות, אלמנט טרום, דפורמציה, דלמיניציה, תפסנות, הטרחה וכן הלאה – יהיו ברורים ונטולי תקלות בדרך לשלד חזק ואיכותי שבהחלט מהוו בסיס מפואר לעבודות הגמר שיבוצעו לאחריו. פרג בנייה היא קבלן בניין רשום ומעסיקה עובדים מיומנים עבור מכלול מרכיבי הבנייה, החברה פועלת גם בתור קבלן גמר ולרוב מנהלת את היבט הביצוע של פרויקטי בנייה שונים.

קבלן מורשה לביצוע עבודות שלד ותשתית

ראשית, חשוב לציין כי פרג בנייה היא קבלן שלד מורשה, החברה מחזיקה בכל הרישיונות והתעודות הרלוונטיים לביצוע עבודות שלד ופיתוח תשתית, בתור קבלן בניין רשום ומוסמך לחברה הסיווג המתאים לעבודות השלד, הפיתוח והתשתיות, כמו גם לביצוע עבודות גמר ופרויקטי בנייה מורכבים באופן כללי. עבודות השלד חייבות להיות מדויקות ואיכותיות, אין שום מקום לפשרות. כל פגם או ליקוי בשלד עשוי להוביל למכלול בעיות הנדסיות ותפעוליות בהמשך ולהוצאות גדולות מצד הגורמים המעורבים. לכן חברת פרג בנייה מקפידה על הפרטים ועל התכנון ועובדת רק עם חומרי הבנייה הטובים ביותר, עם עובדים מיומנים במיוחד ומבצעת בדיקות שלד מקיפות לאורך התהליך על מנת לוודא כי הכל מתנהל כשורה ובאופן המיטבי לבניין.

אזורי פעילות – קבלן שלד בדרום ובמרכז

חברת פרג בנייה מציעה ניסיון רב ואיכותי בניהול פרויקטי בנייה ועבודות הנדסיות שונות למגזר הפרטי, המסחרי והציבורי בישראל. מבחינת עבודות שלד, אנו מביאים פרויקטים מוכנים ומוצלחים בתור קבלן שלד בדרום וכמו כן בשנים האחרונות הורחבה הפעילות לכדי שימוש בתור קבלן שלד במרכז – כמובן שאנו משמשים גם קבלני גמר באזורים אלו ולרוב בתור קבלני בניין מלאים ואחראיים על הפרויקט כולו. ניתן לשכור את שירותי החברה בתור קבלן השלד בלבד, כקבלן הבניין המבצע לכל הפרויקט או בשלבים לצורך הפרדת שלבי הבנייה וניהול הפרויקט באופן מסוים.

תפקיד קבלן השלד

בעוד שקבלן בניין מבצע אחראי באופן עקרוני על מכלול היבטי הבנייה של הפרויקט, החל משלבי התכנון המתקדמים ועד מסירת הנכס לבעלים, קבלן שלד או קבלן גמר הם גורמי מקצוע האמונים על מרכיב מרכזי אך ספציפי בפרויקט – במקרה זה בניית שלד המבנה וכל הרכיבים הרלוונטיים לכך. בניית השלד יכולה להיות מהירה יחסית ובפרויקטים מורכבים יותר היא יכולה לקחת אף מעל מחצית מזמן הבנייה כולו.

חברת פרג בנייה, בפרויקטים בהם היא קבלן הבניין האחראי על כל ביצוע הבנייה או אם אנו משמשים רק בתור קבלן שלד ייעודי, אנו הגורם האחראי על כל היבטי בניית השלד – החל מעבודה צמודה עם המודד וקבלן עבודות העפר בשלבים הראשוניים, דרך ביצוע עבודות התשתית לחשמל ואינסטלציה ועד מסירת השלד המוכן להמשך עבודה לשלבי הגמר. בניגוד למשל אל קבלני שיפוצים אשר מגיעים לנכס קיים ומבצעים בו שינויים בהתאם לתכנון ולמגבלות בשטח, קבלן שלד בונה את המבנה מן היסוד – כול היסודות כמובן – והוא האחראי לעמידות המבנה ולבסיס של כל מה שמגיע מעבר לשלד. השלד כולל את יסודות המבנה, יציקות בטון ראשוניות, קורות חיזוק, עמודים, בניית המבנה עצמו מבחינת קירות, פתחים לחלונות, גגות, תקרות וכדומה ועוד היבטים רבים.

שלד סטנדרטי בבנייה בישראל עשוי מבטון, בלוקים וברזלים, אך יש כיום אפשרויות נוספות ושיטות בנייה חדשות אשר נכנסות ליישום.

כמה מרכיבים בביצוע שלד בית פרטי הם רבים וחייבים להתבצע באופן מדויק ואיכותי, כמה מתפקידו של קבלן שלד כוללים למשל:

 • עבודה מול ובצמוד למודד – מיקום הנכס, גבהים, מיקום יסודות וכו´.
 • פיתוח השטח, עבודות עפר, יישור וכו´
 • הכנות מיוחדות – למרתף למשל המחייב חפירה וכיוצא באלו.
 • חפירת כלונסאות ליסודות ויציקת בטון ליסודות.
 • יציקות בטון לרצפה, איטום וכדומה.
 • יציקת קורות היסוד לבית – חיזוק והעברת עומסים.
 • יציקות בטון של עמודי תמיכה וחיזוק, קורות חיזוק ומעטפת חיצונית לבית.
 • יציקת תקרות / גגות
 • בניית חלוקת הבית לחדרים, קירות וכדומה מבלוקים או ביציקות בטון.
 • בניית ממ"ד תקני.
 • עבודות תשתית לחשמל הארקות, הכנות וכדומה.
 • עבודות תשתית לאינסטלציה בסביבת הבית, ברצפה וכדומה.
 • הכנות מבניות למרכיבים מיוחדים כמו קמין, מזגנים, תכנונים יוצאי דופן וכן הלאה.

וישנן עוד עבודות שלד רלוונטיות בהתאם לתכנון ולניהול הפרויקט בפועל. חברת פרג בנייה, בהיותה קבלן שלד מנוסה ומוסמך, מבצעת את העבודות עם צוות העובדים הקבוע והמיומן של החברה, עם עובדים זמניים איכותיים שנבחרים בקפידה או בליווי ופיקוח של קבלני משנה איכותיים בהתאם לסוג העבודות (למשל אפשרות לקבלני משנה לעבודות החשמל, אינסטלציה וכדומה).

חומרי בנייה – נושא חשוב במיוחד

בבניית השלד, יש משמעות גדולה לבחירת חומרי הגלם. החומרים חייבים להיות איכותיים ומתאימים לתכנון ולתנאי השטח הפרויקט הספציפי. השלד כולל יציקות בטון, קורות תמיכה, עמודי תמיכה וחיזוק, ממ"ד שחייב להיות תקני וחזק, תקרות, גגות, קומות שונות, מרתפים וכן הלאה – לכן ברור מדוע הכל חייב להיות חזק, אמין ועמיד ללא פשרות.

בגלל חשיבות חומרי הבנייה, לרוב פרג בנייה פועלת בתור קבלן שלד "עם חומרים" כאשר אנו מנהלים את עבודות השלד בשטח, דואגים לפועלים המיומנים והמומחים בתחומם ומספקים את חומרי הבנייה המתאימים ביותר לאתר. כך אנו, ולקוחותינו, יכולים להבטיח רמה גבוהה ולא מתפשרת של הבנייה וחומרי הגלם השונים. בבטון אנו עובדים עם ספקים מוכרים ואיכותיים וכמובן מבצעים בדיקות איכות לאורך כל הדרך.

ניתן באופן כללי לעבוד בשיטה בה הלקוח או קבלן הבניין האחראי מספק את חומרי הבניין וקבלן השלד מגיע רק עם הפועלים לביצוע העבודה – אך יש חשיבות אדירה לשימוש בחומרים איכותיים ומתאימים ועל כך אנו לא מתפשרים בכל מקרה.

בדיקות הנדסיות לשלד

במהלך בניית שלד של בתים פרטיים מבנים אחרים מבוצעות בדיקות הנדסיות שונות וחשובות מאוד. הבדיקות בוחנות נושאים כגון חוזק, עמידה בתקנים, ליקויי בנייה ושאר היבטים העשויים להשפיע על המבנה עצמו. אנו מקפידים על ביצוע הבדיקות הדרושות – על ידי גורמים מקצועיים מוסמכים ומוכרים בתעשייה. הבדיקות כוללות למשל בחינת בטון "טרי", בחינת הבטונים לאחר התקשות והתייבשות, בדיקת חומרי הגלם, בדיקות עמידות שונות, בדיקות יציבות, בדיקות ליקויי בנייה בשלב השלד, בדיקות אל הרס וכן הלאה בהתאם לפרויקט ולדרישות.

הקבלן שלכם למשימה!

השורה התחתונה היא שחברת פרג בנייה מספקת את הסחורה! מאחורינו אינספור פרויקטים של בנית שלדים למבנים מסוגים שונים ונתוני עמידות ואיכות מצטיינים. אנו מציעים שירותי קבלן שלד מקצועיים ומדויקים, ניסיון עשיר וליווי מקצועי אישי של כל לקוח בכל פרויקט – הקבלן המתאים למשימה החשובה של בניית הנכס שלכם!