קורס קבלן בניין רשום

אחד הקורסים הפופולריים ביותר היום הוא קורס קבלן בניין רשום,הרבה מאד אנשים עושים הסבת מקצוע או אנשים שרוצים להיות קבלן בניין מחליטים לעשות את הקורס הזה. אחת הסיבות שהקורס הזה טפס תאוצה בשנים האחרונות היא שידוע שבתחום הבנייה אפשר לעשות הרבה מאד כסף היום רוב חברות הבנייה הם חברות בע"מ שמגלגלות סכומים של מיליוני שקלים וגם בעליי המקצוע הקטנים שעושקים בבנייה מגלגלים סכומים גבוהים מאד של כסף. ישנה נישה נוספת של שיפוצניקים שהם עושים בדרך כלל עבודות יותר קטנות בדרך כלל של תוספות של מרפסות לבניינים קיימים ,שיפוצים פנימיים בתוך מבנה תעשייה ובתים פרטיים עבודות צבע חשמל וגבס וגם הם מרוויחים מזה בצורה מכובדת. ישנם היום הרבה מאד מוסדות שאפשר ללמוד את התחום הזה.

המכללה למינהל – הנדסאי הנדסה אזרחית עם התמחות בבנייה

המכללה למנהל – הנדסאי הנדסה אזרחית עם התמחות בבנייה הוא בעצם בית הספר להנדסאים הבית ספר מציע לימודי הנדסאים בכל התחומים ונחשב לאחד מבתי הספר המובילים בתחומו. בבית הספר ניתן ללמוד הנדסאי תעשייה וניהול עם התמחות במגמה ניהול השיווק, מערכות יצור, מערכות מידע ולוגיסטיקה. הנדסאי אלקטרוניקה במגמת מחשבים. הנדסאי חשמל. הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים. כמובן הכי חשוב הנדסאי בניין שזה בעצם הנדסה אזרחית במגמות ניהול הבנייה ותכנון מבנים. בית הספר גם נותן לסטודנטים אפשרות להשתלב במכינה טכנולוגית שנקראת קדם הנדסאים.

המכללה האקדמית רופין – הנדסאי הנדסה אזרחית

המכללה האקדמית רופין – אופציה נוספת היא ללמוד בה היא המכללה האקדמית רופין – הנדסאי הנדסה אזרחית שהוא גם בית ספר להנדסאים. הבית ספר הזה נחשב לאחד מבתי ספר להנדסאים הטובים ביותר בארץ.