קורס קבלן שלד

אם אתם מתעניינים לעשוק בתחום הבניין אחד המקצועות הנפוצים ביותר הוא קבלן שלד השלד הוא בעצם השלב הראשון בכל בניין והרבה מאד קבלנים אוהבים את השלב הזה ומעדיפים אותו על שלב הגמר שהוא הרבה יותר מורכב ודורש התעסקות מרובה מול הלקוח הסופי. אז בשביל להתחיל להיות קבלן שלד צריך לעשות קורס קבלן שלד ,במאמר הזה אני ייתן לכם את כל המידע שאתם צריכים אך למצוא קורס בארץ שיהיה גם קרוב למקום מגורכם וגם קורס מקצועי ומקיף אני יתייחס גם לעלויות של הקורסים השונים ברחבי הארץ וכמובן מה עושים עם התעודה שקיבלתם אחרי שסיימתם את הלימודים.

מה צריך ללמוד כדי להיות קבלן שלד?

לפני שנתחיל להסביר לכם את כל מה שצריך לעשות על מנת להתחיל בלימודים בשלב הראשון הייתי רוצה להסביר לכם מה צריך ללמוד כדי להיות קבלן שלד שזאת אחת השאלות החשובות ביותר שעולות היום ודרך אגב ראיתי את השאלה הזאת גם בהרבה מאד פורומים בתחום הבניין. אז קודם כל אני יסביר באופן כללי שכדי להיות קבלן שלד עליך להירשם ללימודי בנייה. הלימודים האלה מאפשרים לכם להיות קבלן בניין לכל דבר. לימודים אלו נערכים בין היתר בטכניון, במכללת בילדינג , מכללת ספיר. הלימודים האלה נערכים בין שלוש עד ארבע שנים.

על מנת לקבל מידע נוסף אנחנו ממליצים לפנות להתאחדות הקבלנים, שם יסבירו לכם את כל הדברים הקשורים לתחום הזה , מבחינת תנאי לימוד, עלויות, ואילו מבחנים נדרש לעבור כדי לקבל תעודה.

אז איפה לומדים ?

אז כמו שהסברתי לכם בהתחלה על מנת להיות קבלן שלד עלייך ללמוד בניה היום ישנם מוסדות שבהם ניתן ללמוד בנייה והם:

 • רשת מכללות עתיד – קורס מנהלי עבודה בבניין
  רשת מכללות עתיד מציעה קורס מנהלי עבודה בבניין
  מיקום בארץ: הרשת מציע שרות בפריסה ארצית
 • המכללה למינהל – הנדסאי הנדסה אזרחית עם התמחות בבנייה
  מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
 • המכללה האקדמית רופין – הנדסאי הנדסה אזרחית
  מיקום בארץ: מכללת רופין – עמק חפר ( ליד נתניה)
 • כנרת הנדסאים – הנדסאי בניין
  מיקום בארץ: כנרת
 • אוניברסיטת אריאל – הנדסאי בניין בהתמחות ניהול הבנייה
  מיקום בארץ: אריאל בשומרון